تبلیغات
پایگاه تخصصی ژئوماتیک و عمران - SuperGIS Online در تایوان
یکشنبه 7 شهریور 1389

SuperGIS Online در تایوان

   نوشته شده توسط: تلگرام MzR_F    نوع مطلب :GIS ،

شركت SuperGeo Tecnologies ، یكی از پیشگامان تولید نرم افزار های GIS ، از راه اندازی رسمی سرویسی مبتنی بر تقاضای داده زمین مرجع (SuperGIS Online) درتایوان خبر داده است. SuperGIS Online یك سرویس مبتنی بر درخواست داده زمین مرجع است كه شركت SuperGeo برای كابران حرفه ای GIS ، كاربران نقشه های عمومی و كاربران برنامه های كاربردی ارزش افزوده تولید كرده است.

سرویس مذكور، نقشه های معمول را با كاركردهای GIS تركیب كرده است.كاربرانی كه نیاز به صرف پول و زمان برای جمع آوری نقشه ها و نگهداری سخت افزار و نرم افزار ندارند ، می توانند به راحتی با اجاره SuperGIS Desktop به سرویس های نقشه دسترسی پیدا كنند.

SuperGIS Online بر مشكل سرویس GIS سنتی كه تنها می توانست یك سرویس انفرادی را ارائه دهد ، فائق آمده و در عوض می تواند به كاربران در كم كردن هزینه های مربوط به جمع آوری داده ، اجاره سرویس و نگهداری سخت افزار و نرم افزار كمك نماید.

سه نوع از سرویس هایی كه به وسیله SuperGIS Online ارائه شده  شامل  : داده(ارائه تصاویر ماهواره ای ، نقشه های الكترونیكی و پایگاه های داده ای از نقشه هایی با موضوعات گوناگون)   ، تابع (ارائه آدرس یاب و پرس و جستجوگر مكان های خاص) و Data Hosting (ارائه تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری به میزبان  پس از بارگذاری نقشه های در SuperGIS Online ) می باشد ، كه بدین گونه كاربران تنها با برقراری ارتباط با سرویس از طریق اینترنت می توانند به راحتی داده های خود را مورد استفاده قرار دهند.

برای اطلاعات بیشتر در خصوص SuperGIS Online به سایت www.supergeotek.com مراجعه نمایید


شهرداری تهران